Переходимо на здорове харчування - еко цукерки

З кожним роком все більше і більше уваги люди приділяють своїй їжі. Не дарма існує приказка «ти - це те, що ти їси». У наш час в продукти харчування додається величезна кількість шкідливих добавок, барвників та консервантів, і якщо ми продовжимо напихати «хімією» свій організм, то наслідки можуть бути плачевними. Враховуючи всі ці аспекти, перехід на правильне харчування, спорт і контроль за своїм здоров'ям буде найкращим виходом із ситуації. Але ласунів турбує одне питання: як впоратися з тягою до солодкого? Адже цей продукт містить багато шкідливих консервантів. Для того, щоб не мучити себе відмовами від цукерок ми пропонуємо вам альтернативний варіант - еко цукерки.

Вони виготовлені тільки з натуральних компонентів: чорнослив без кісточки, фініки, ядро горіха волоського, курага, сухофрукти, глазур кондитерська (цукор білий кристалічний, жир рослинний, какао порошок, лецитин, ароматизатор "шоколад", сіль кухонна), цукор. Завдяки витонченому і оригінальному смаку і своїй корисності солодощі "Golden Fruit" користуються попитом не тільки по всій Україні, але і за кордоном. Так як відповідають європейським стандартам якості.

Корисні цукерки хороші тим, що їх можна давати дитині, без шкоди його здоров'ю. Вживаючи в їжу еко солодощі, чадо отримує безліч корисних речовин. Так само справа і з тими, хто стежить за своєю вагою - багато дієт дозволяють вживати сухофрукти, які сприяють очищенню організму. Адже коли стежиш за фігурою, весь час так і тягне з'їсти чогось солоденького. А потім мучить совість, і ваги зовсім не радують.

 "Golden Fruit" - українська компанія, яка виробляє і реалізує натуральні і смачні цукерки для всієї родини. Вони підходять для великого кола споживачів, які піклуються про своє здоров'я і здоров'я всієї родини! Також для людей, що страждають захворюваннями ендокринної системи, цукровий діабет. Широкий асортимент продукції дозволяє задовольнити навіть набільш витончений смак. Також постійно з'являються новинки - неповторні мікси сухофруктів, якість яких чудово доповнюють один одного.


Зробити замовлення ви можете у нас і ми здійснимо доставку перевізниками Нова пошта, Делівері, а також транспортом компанії в будь-яке місто України. А при замовленні від 240 коробок по 1,5 кг., ми надаємо знижку і безкоштовну доставку.