Сухофрукти в шоколаді - корисно і смачно

Багато людей, переходячи на здорове харчування (особливо турботливі мами), задаються питанням: де брати вітаміни і поживні речовини, якими так рясніють літні фрукти, взимку. Всім відомо, що їх постійне вживання в холодну пору року зміцнює наш імунітет і допомагає організму краще чинити опір вірусним захворюванням і застуді. Ідеальним варіантом будуть сухофрукти - висушені фрукти і ягоди, які вважаються натуральним джерелом вітамінів і мікроелементів. Вони містять вітаміни А і групи В, високу концентрацію глюкози, фруктози, клітковину, магній, кальцій, калій, фосфор, йод, залізо, натрій. Певною мірою сухофрукти можна назвати «природного таблеткою», а якщо їх ще заховати в шоколад, то вийдуть вишукані цукерки, які будуть не тільки солодкі, але й насичені масою потрібних для організму елементів.

У чому ще полягає краса сухофруктів в шоколаді? Такі корисні цукерки - ідеальний десерт для дитини, адже вживаючи їх в їжу, він отримає безліч корисних речовин. Ці солодощі можуть дозволити собі навіть ті, хто стежить за вагою, багато дієт дозволяють вживання сухофруктів і темний шоколад, так чому б не побалувати себе цими корисними цукерками.

Зараз на ринку можна знайти багато цукерок з сухофруктами, але купуючи їх ми не знаємо - чи точно вони без шкідливих добавок, корисні чи ні? Адже якщо додати в шоколадну глазур пальмову олію або інший, дешевший, жир, полити цією глазур'ю сухофрукти, щедро присмачені ароматизаторами, підсилювачами смаку та іншою «хімією», яка поліпшує органолептичні властивості продукту, то в результаті, вийдуть не корисні цукерки із сухофруктів, а дешевий сурогат, відрізнити який від натурального продукту простій людині буде дуже складно. Компанія "Golden Fruit" пропонує вашій увазі великий асортимент натуральних солодощів вищої якості, які користуються попитом не тільки по всій Україні, але і за кордоном.

Якщо ви хочете купити сухофрукти в шоколаді, то ми з радістю надамо вам допомогу у виборі продукції та складанні оптимального асортименту. При замовленні від 240 коробок по 1,5 кг., ви отримуєте знижку і безкоштовну доставку! Телефонуйте нам за номером, який вказаний на сайті компанії.