Як вибрати натуральні цукерки?

Багато хто з нас любить солодощі, особливо шоколадні цукерки. Вони мають не тільки солодкий і приємний смак, але і містять у своєму складі так званий гормон щастя. Тому в разі депресії або просто поганого настрою трохи шоколадних цукерок будуть дуже доречними. Але не завжди вони виготовлені виключно з натуральних компонентів. Тут вже потрібно вміти розрізняти складові продукту, що вони собою являють. Тому, якщо ви хочете купити натуральні цукерки, ця стаття для вас.

Усі цукерки мають різний склад і зовнішній вигляд. Одні можуть бути в шоколадній глазурі, інші можуть бути без неї. Також існують і різні начинки, хоча її наявність необов'язкова.

Якщо ви хочете вибрати натуральні шоколадні цукерки, слід знати, що поверхня повинна бути рівною, гладенькою. Якщо ви помітили якусь матовість, це свідчить про додавання сої в глазур. Сам шоколад повинен мати приємний аромат, не повинно бути стороннього запаху.

Читаючи склад
шоколадних цукерок, відразу потрібно звернути увагу на наявність какао-продуктів, а саме мають бути присутні какао терте, какао-порошок і какао-масло. Наявність цих інгредієнтів свідчить про натуральність шоколаду. У першу чергу, має бути присутнє какао-масло. Оскільки температура плавлення цього інгредієнту становить +32 градуси за Цельсієм, цукерки повинні танути в роті. Але какао-масло досить дорогий інгредієнт, для здешевлення продукції використовуються різні замінники рослинного походження, наприклад, пальмову чи кокосову олію. Також виробники дуже часто в цілях здешевлення продукції замість какао-масла додають суміш пальмової олії з екзотичними жирами (масло сел, масло ши, масло ілліпе). Смак, в кінцевому результаті, мало чим відрізняється, але продукт вже не можна назвати натуральним. Ще один варіант заміни какао-масла - це суміш пальмової, соєвої, соняшникової та ріпакової олії низької якості. У результаті, продукт починає танути безпосередньо в руках, оскільки ці замінники рідкі за своєю природою.

Якщо ж ви любите льодяники і карамелі, слід знати, що основою для їх виробництва є цукор і фруктове пюре. Але щоб зробити свою продукцію дешевшою, багато виробників додають до складу штучні барвники, різні ароматизатори та загущувачі.

Для любителів цукерок-суфле слід звертати увагу на загущувач, який був використаний під час виробництва. Натуральними вважаються агар-агар і пектин. За допомогою їх цукерки мають повітряну консистенцію і ніжний смак.

Любителям кураги або чорносливу в шоколаді слід звертати увагу на форму цукерки. Якщо вона округла, це свідчить про цілісність начинки. Довгаста форма, з великою ймовірністю, свідчить про наявність всередині варення або шматочків сухофруктів.

Тому, якщо вам небайдуже, які солодощі вживати, рекомендуємо вибирати натуральні цукерки. Купити їх варто хоча б тому, що вони більш корисні, особливо якщо врахувати, що діти дуже люблять солодощі. Зробіть собі гарний настрій разом з натуральними цукерками.