Чому натуральні цукерки: переваги вибору

Ще з давніх давен люди помітили закономірність між тим, що ми їмо і станом нашого організму. Відомий грецький філософ Гіппократ казав: “Ми є те, що ми їмо”. І справді, здоров’я нашого тіла залежить від того чим і як ми його харчуємо. Тому за останні роки стрімко набула популярності так звана “органічна” продукція. Такий вид товарів уже має своїх прихильників, проте деякі ставляться до нього з обережністю. В зв’язку з цим у багатьох покупців виникає запитання: чи справді органічна продукція краща за неорганічну? І як тоді бути з солодощами, хіба вони можуть бути органічні? Чи взагалі існує таке явище як корисні цукерки?

Для початку вияснимо, що ж це таке, органічні продукти. Органічний продукт це здебільшого результат відповідного органічного способу виробництва (без хімічних добрив при вирощуванні, барвників, консервантів тощо).

Такі продукти мають ряд переваг:

-не містять генно модифікованих організмів;
-не містять консервантів, барвників, ароматизаторів;
-виготовляються без шкідливих технологій і не містять хімічних гормонів чи стимуляторів росту.

До того ж, окрім відсутності потенційно шкідливих для організму хімічних сполук, органічні продукти вирізняються яскравими смаковими якостями та більш високою харчовою цінністю.

Якщо ж говорити про солодощі, то чи можуть існувати корисні цукерки? Якщо так, то чим же вони кращі ніж звичайні, ніж ті, до яких ми звикли?

Звичайні цукерки, торти, вафлі - це, такі собі, вуглеводні бомби. Надмірність цукру в організмі може призводити до негативних наслідків та хвороб, включаючи безпліддя та рак кишечника. Але більшості цих проблем можна уникнути, якщо вживати органічні, корисні солодощі. Натуральні продукти, які входять в склад таких цукерок, багаті амінокислотами, вітамінами та мінеральними речовинами.

Цукерки ручної роботи, які берегтимуть ваше здоров’я, пропонує наша компанія. Забезпечте свій організм корисними речовинами замість шкідливих вуглеводів, адже сухофрукти в шоколаді багаті на вітаміни та амінокислоти.

Ось лише деякі з корисних властивостей фруктів, які є основою наших органічних цукерок:

-курага зміцнює серцево-судинну систему, допомагає спалювати лишні жири, регулює роботу кишечника;

-чорнослив зміцнює нервову систему, допомагає при хворобах крові, серця і нирок;

-фініки забезпечують зарядом бадьорості та енергії, підвищують працездатність.

Купуючи органічні цукерки, ви отримуєте природну турботу про ваш організм, адже природа - таки найкращий лікар.

Дбайте про своє здоров’я із натуральним харчами! Недарма Гіппократ казав:«Лікар лікує, природа зцілює».