З чого виготовляють натуральні цукерки?

Чи існують смачні та корисні цукерки? З чого їх виготовляють? Насправді, існують. І інгрідієнти, з яких вони виготовлені, не шкодять здоров'ю.

В основі таких цукерок - курага, родзинки, чорнослив, інжир, фініки та інші улюблені сухофрукти, а також горіхи. Такі солодощі не можуть іти ні в яке порівняння зі звичайними «магазинними» ласощами. Ні для кого не секрет, що більшість «магазинних» цукерок містять дуже мало корисних інгредієнтів, а ось рослинних і транс-жирів, а ще ароматизаторів, консервантів і подібних добавок у них більш ніж достатньо. Закарпатські цукерки від компанії "Golden Fruit" складаються з сухофруктів без кісточки, ядра волоського горіха, шоколадної глазурі (цукор, рослинний жир, какао-порошок, лецитин, ароматизатор, сіль кухонна).

Наше підприємство має власні сади, де вирощує та заготовляє фрукти для використання у виробництві  натуральних цукерок із сухофруктів і горіхів цукерок. Дивовижна за своїми властивостями продукція від української компанії містить тільки натуральну сировину й мінімальну кількість цукру. З вітчизняних фруктів і ягід, вирощених в екологічно чистих регіонах Закарпаття, відбираються найбільш спілі та якісні плоди, які потім висушуються в спеціальних печах.

Усі сухофрукти є джерелом необхідних речовин для організму людини. Приміром, одним з найкорисніших сухофруктів є курага. Вона покращує самопочуття, має гарний вплив на різні органи людини та стан шкіри. Кожен з сухофруктів має різні корисні властивості, тому вкупі вони можуть навіть покращити стан здоров’я людини. Також є смачні солодощі з сухофруктів. Приміром, є пастила або ж натуральні цукерки в основі яких сушені фрукти. Горіхи містять багато жирів та білків і є джерелом мінералів та вітамінів. Саме у них є речовини, що необхідні для виведення з організму шлаків, а регулярне вживання різних горіхів зменшує ризик серцево-судинних захворювань.

Корисні натуральні цукерки ми виготовляються з кураги, чорносливу, фініків, інжиру, персиків, вишні, яблук і навіть дині. Ми міксуємо між собою різні смаки і додаємо горіхи, а в окремих випадках ще й льон, корицю та родзинки. Всі цукерки глазуровані, проте від цього не менш корисні.

Ми розпочали свою діяльність у 2006 році. В останні роки роботи асортимент збільшився, з'явився власний сливовий сад. Ну а сама продукція знайшла величезну популярність, причому не тільки в Україні. Поласувати натуральними солодощами можна в одній з кав'ярень в Дубаї.

У 2010-му році наша торгова марка стала переможцем "Лідер року". Тому Ви можете бути впевнені у якості нашої сировини. Нам довіряють вже 15 років!