Чим корисний волоський горіх?

Волоський горіх є справжнім вмістилищем для поживних речовин, які можуть налагодити роботу за короткий термін. Форма волоського горіха віддалено нагадує мозок, тому горіхам приписують здатність підвищувати розумові здібності людей. Корисні властивості волоського горіха шануються ще з давніх часів.

"Жменя волоських горіхів містить майже вдвічі більше антиоксидантів, ніж еквівалентна кількість будь-яких інших широко вживаних горіхів. Але, на жаль, люди не їдять їх багато. Це дослідження вказує на те, що споживачам варто їсти більше волоських горіхів, як частину здорового раціону", - говорить представник Університету Скрентона Джо Вінсон.

Дослухаючись до думки спеціалістів, інтернет-магазин корисних натуральних солодощів створив спеціальний випуск цукерків з волоського горіха. Golden fruit цукерки, за допомогою спеціальної технології, зберігають у собі всі корисні властивості. Проте, не завжди волоський горіх несе настільки позитивну роль. Користь і шкода волоських горіхів вивчаються і обговорюються дуже активно. Численні дослідження, проведені науковцями з усього світу, підтверджують зв'язок між споживанням невеликої кількості горіхового чи арахісового масел та зниженням ризику серцевих захворювань, деяких видів раку, діабету 2-го типу та появи каменів у жовчному міхурі.

Користь волоських горіхів унікальна: їх ядра мають кровоспинні, антисептичні, протиглисними, тонізуючими, а також очисні властивості. Волоські горіхи багаті білком, клітковиною, вітамінами C, B, E, магнієм. Горіх волоський покращує обмін речовин нашого організму. Рекомендується приймати людям з хворою печінкою. Вживання горіхів добре допомагає при лікуванні атеросклерозу, знижує стрес. Дуже корисні горіхи для дітей і людей похилого віку.

Шкода волоських горіхів полягає в тому, що при надмірному вживанні плодів волоського горіха відбувається подразнення і запалення мигдалин, з'являється висип у роті, в судинах головного мозку утворюються спазми. Великий вміст білка в горіхах може спровокувати алергічну реакцію, викликати діатез або алергічний стоматит. Вживати його слід обережно і в малих дозах тим, у кого він викликає індивідуальну непереносимість.

Якщо волоські горіхи у звичному вигляді вже набридли, то Ви можете спробувати цукерки з горіхів в шоколаді або їх поєднання з чорносливом чи курагою у натуральних цукерках. Натуральні цукерки з курагою і горіхами, а також чорносливом можна брати з собою в поїздку або похід. Якщо потрібно швидко подолати відчуття голоду і поповнити сили, а для повноцінного прийому їжі немає часу або можливості, такі цукерки стануть відмінним виходом. Такий перекус ще й дуже корисний, оскільки чорнослив сприяє нормалізації роботи шлунка і кишечника, курага допомагає виведенню шкідливих речовин, а горіхи стимулюють роботу мозку і дарують заряд бадьорості. 

Якщо Ви все-таки вирішили вибрати цукерки з волоського горіха у поєднанні з шоколадом чи сухофруктами, рекомендуємо придбати їх на сайті компанії Golden fruit. До складу наших цукерків входять лише натуральні складники, які зберігають свої корисні властиввості завдяки спеціальній техніці обробки.